Artvin Cast Ajansları

Artvin dizi reklam ajansları isminden de anlaşılacağı üzere daha çok reklam filmlerine oyuncu sağlamaktadır. Reklam filmleri, günümüz de bambaşka bir boyut kazandı. İnternetin günümüz de hemen herkes tarafından kullanılması, özellikle de sosyal medya sitelerinin ve Youtube gibi devasa video sitelerinin fazlaca tercih edilmesi, markaların bu kategorilerde reklam yapmasına olanak tanımaktadır.  Peki bu reklam filmleri nasıl çekilmektedir?

Bir reklam filminde senaryo en önemli kavramlardan biridir ve bu senaryo bir senarist tarafından hazırlanır. Senarist, reklam filminde ki karakterleri en başta kafasında canlandırmalı ve en iyi şekilde o senaryo ile bağdaştırmalıdır. Reklam filminde ki ürünün nasıl daha fazla kişiye ulaşabileceği ve reklamın nasıl daha fazla insanlar üzerinde etki bırakabileceği üzerine senaristin kafasını yorması gerekir. Senarist, reklam filmini çekerken hikayenin nerede geçeceğini de bulmalıdır. Zira  senaryo ile mekan ilişkisini en iyi şekilde reklam filmine yansıtmak gerekir ki, mekan seçimi iyi yapılmadığı takdir de reklam filminin de kalitesi mutlaka düşecektir.

Reklam filminin olay örgüsü, yani hikayenin sırası ile nasıl gelişeceği de bu süreçte ki taşların rayına oturduğunu gösterir. Bu aşamadan sonra da bu reklam filminde oynamak için oyuncu seçmeleri yapılır. Bu aşamada da Artvin Cast oyuncu ajansları ile iletişime geçilir. Film için en uygun olan oyuncu cast ajanslarından seçilir. Artvin cast ajanslarından en iyi oyuncu adayı seçildikten sonra da bu oyuncu için deneme çekimleri yapılır. Oyuncu da seçildikten sonra reklam filminin çekimi için hazırlıklar başlar. Mekan seçimi yapılır, reklam filmini isteyen firma ile reklam filmi hakkında sık sık görüşmeler yapılır. Eksikler veya hatalar var ise, bu eksikler giderilir. Sonrasında reklam filminin çekimlerine başlanır. Bu reklam filmlerinin nerelerde yayınlanacağına karar verilir. İnternet de reklamlar yayınlanabileceği gibi, televizyonlarda, gazetelerde, dergilerde veya radyolar da bu reklam filmleri yayınlanabilir. Aslında nerede yayınlanacağı bütçe ile de alakalıdır. Büyük tv kanallarının reklam bütçeleri fazla olduğu için, bu kanallar haricinde alternatif reklam formatlarına yönelebilme ihtimali mevcuttur.

You may also like...