Erkek modeller arıyoruz!

Erkek modeller arıyoruz!

Erkek model ajans bölümüne yeni isimler arayan ajansımız, Türkiye’nin her bir noktasından gelen başvuru formlarını dikkatle incelemektedir. Bu sayede sektörde bir yer edinme fırsatları tanıyan ve her geçen gün sizleri daha ileri pozisyonlara çıkartan firmamız, Türkiye standartlarında ise en iyi ajans konumunda yer almaktadır. Bayanlara da sunmuş olduğu hizmetlerle beraber birçok markanın yüzü olma şanslarını tanıdığımız gibi, 20 yılı aşkın süredir elde edilen tecrübe ile beraber artık tanınan bir model olabilme fırsatları parmaklarınızın ucunda!

Hemen kayıtları tamamlayabilir, manken model ajans klasmanında en iyisi olan firmamızın kadrolu mankeni olarak görev alabilirsiniz. Profesyonel ortamlarda çektiğimiz fotoğraflar ile beraber sizlerin sunumlarını gerçekleştiriyor, bu sayede ise kendinizi gösterme olanakları tanımaktan da geri kalmıyoruz. Alanında lider olan firmamız, yapılan bu çalışmalar neticesinde ise birçok kişinin ortak tercihi olarak görülmektedir. Artık erkek model ajans olarak siz de hemen ajansımıza kaydınızı gerçekleştirebilecek ve kendinizi gösterme imkanlarına sahip olabileceksiniz.

Bayan modellere kapılarımızı açıyoruz!

Manken model ajans olarak sadece erkek bölümüne değil, aynı zamanda çeşitli markalara istihdam sağlamak adına bayan model arayışlarımızı da sürdürmektedir. 16 yaş üstü olan tüm kişilere model olma şansları sunan ve dilerseniz Türkiye genelinde ki yarışmalara da kaydınızı gerçekleştiren ajansımız, sizlerden gelen başvuru formu ve fotoğrafların incelemesini tamamladıktan sonra sektörde kalıcı bir yer edinebilme şanslarını tarafınıza ulaştırmaktadır.

Bir tıkla ajansımıza kaydolmak ve sizler de erkek model ajans bünyesinde yer almak istiyorsanız tercihinizi bizlerden yana kullanmayı ihmal etmeyin. Pek çok modeli bugüne kadar sektöre kazandırmış ve bu alanda fırsat edinme şansları sunmuş olan ajansımız, yapmış olduğu devasa tecrübeler ile beraber lider konumunu bir gün olsun elden bırakmamaktadır. Bu sayede ise Türkiye’de rekor kıran bir oyuncu ve model istihdamı sunan ajansımız, manken model ajans konumunda ise tartışmasız en çok tercih edileni olarak görülmektedir.

Konuya benzer diğer yazılar...