Gaziantep ajansımız oyuncu alımlarına başladı!

Gaziantep ajansımız oyuncu alımlarına başladı!

Gaziantep ajans olarak yeni oyuncu adaylarına şans tanımak ve aynı zamanda öne çıkan bir oyuncu konumuna ulaşmanız bakımından sizlere bir tık kadar uzaklıktayız! Yapılan çalışmalar sayesinde önde gelen bir oyuncu olabileceğiniz gibi, aynı zamanda ise çeşitli projelerde yer alarak kendinizi ispatlama şansları vermekteyiz. Böylesi bir çalışma algısını ele almak ve Türkiye’de donanımlı bir oyuncu konumuna ulaşabilmek açısından bir telefon kadar uzağınızdayız!

Başvuru yapan adayların tamamını Gaziantep ajans başvuru üzerinden değerlendiriyor, daha sonrasında ise tipine ve fiziğine uygun olan projelere dahil ediyoruz. Türkiye’nin çeşitli illerinde yer alan ajansımızın bir parçası olabilmeniz ve aynı zamanda kendinizi ispatlamanız konusunda çalışan firmamız, yapılan bu çalışmaların tamamında ise siz değerli oyuncu adaylarına önde yer alma fırsatları vermektedir. Siz de Gaziantep ajans adı altında bizlerle iletişim kurun ve bu alanda donanımlı olan ajansımıza katılım gerçekleştirmekten bir an olsun geri kalmayın. Acilen reklam ve dizilere oyuncu arıyoruz!

Ajansımıza doğrudan başvurunuzu yapabilirsiniz!

Gaziantep ajans başvuru üzerinden sizlerden gelen resim ve CV’leri inceliyor, kadromuza düşündüğümüz isimlerle iletişim kurarak bu bölgede yer alan veya Türkiye genelinde ki projelere sizleri kazandırıyoruz. Geçtiğimiz sezon ve toplamda 3 sezon boyunca Gaziantep’te çekilen Karagül dizisi için oyuncu sunan firmamız, pek çok ana cast oyuncusunu projeye dahil etmiş ve şuan diğer illerde çekilen projelerde tanınan bir oyuncu olarak yer almasına yardımcı olmuştur.

Bu tip bir çalışma ile beraber artık Gaziantep ajans kadrosunda yer alan bir isim haline dönüşmek söz konusudur. Sizlere kaliteli çalışma ortamları yaratan firmamız, yapılan çalışmalar ile beraber alanında ise en çok rağbet gören ajans konumunda yer almaktadır. Böylelikle hem kendinizi ispatlamak, hem de öne çıkan bir oyuncu adayı olarak projelerde yer almak fazlaca makul bir hal almaktadır. Kalitemizi hep bir adım önde tutabilmek ve Gaziantep ajans başvuru üzerinden kadromuzda yer alabilmek adına iletişim kurmayı ihmal etmeyin.

You may also like...