Modellik yapmak isteyen adaylara dev hizmet!

Modellik yapmak isteyen adaylara dev hizmet!

Modellik ajansları alanında tartışmasız Türkiye’nin en çok istihdam hizmetlerini sunan firmamız, her yıl 50’den fazla modeli piyasaya kazandırmayı başarmaktadır. Yeni yüzlere şans tanıyan ajansımız, siz değerli model adaylarına farklı markalarda boy gösterme olanakları sağlıyor! hemen siz de tecrübeli veya tecrübesiz olarak bizimle iletişime geçebilir, başvuruları direkt olarak gerçekleştirebilir ve ajansımız bünyesinde yer alabilirsiniz. Kıstasımızı her daim ileri seviyeler de tutmayı amaçladığımız gibi, bölgenin en çok ilgi gören ajansı konumunda yer alıyoruz.

Modellik ajansı olarak hizmetlerimizde sınır tanımayan firmamız, kendinizi göstermeniz ve pek çok hizmet standardından faydalanabilmeniz bakımından buradadır! Alanında lider hizmetleriyle beraber eşsiz bir ortam zemini oluşturan firmamız, bu alanda ise üstün bir hizmet politikasını doğrudan ele alabilmeniz hususunda ise kendisini geliştirmektedir. Doğrudan ajansımıza katılım gerçekleştirmek ve modellik ajansları adı altında lider olan firmamızın bir çalışanı olmak açısından iletişime geçmeyi ihmal etmeyin.

Ajanslara kayıtlar ücretsiz!

Modellik ajansı olarak sizlerden kayıt hizmetlerini sunarken herhangi bir ücret talep etmemekteyiz. Yapılan bu çalışmalar ile beraber her gün daha fazla iyiye giden firmamız, günümüz standartlarında ise oyuncu ve model adaylarının tamamına iş olanakları sunabilmektedir. Güler yüzlü hizmet, 24 saat çalışan casting departmanlarımız ve her yaş aralığında ki başvuruları kabul eden firmamız, sizlere doğrudan bu meslek grubunu ele alma şansları sunmaktan bir an olsun geri kalmıyor.

Bu noktada ise modellik ajansları olarak yeni başvuruların tamamını dikkatle incelediğimiz gibi, sizlere bir istihdam sağlayabilmek ve aynı zamanda öne çıkmanıza yardımcı olmak açısından buradayız! Alanında lider olan firmamıza katılımlarınızı gerçekleştirebilmek ve başvuru süreçleriyle beraber ciddi bir yol kat etme şanslarını sizlere aktarmayı da ihmal etmemekteyiz. Türkiye’de birçok oyuncu adayının önünü açan ajansımız, aynı zamanda ise modeller için tüm Türkiye genelinde ki yeteneklerin başvurularını beklemektedir. Modellik ajansımız kapılarını sonuna kadar araladı!

Konuya benzer diğer yazılar...