Dizi oyuncusu olmak isteyenlere fırsat sunuyoruz!

Dizi oyuncusu olmak isteyenlere fırsat sunuyoruz!

Dizi oyunculuğuna başvuru yapmak isteyen adaylardan gelen tüm formları titizlikle inceliyor, daha sonrasında ise sizlere en çok uyum sağlayacak olan projelerde de kendinizi göstermenize olanak tanıyoruz. Bu alanda yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde pek çok oyuncu adayı tarafından taktir edildik. 2017 yılının ilk dönemlerinde yer almamıza rağmen bu yıl 30’dan fazla oyuncumuzu projelere kazandırmayı başardık!

Yeni oyunculara şans tanımak ve aynı zamanda İstanbuldaki en iyi ajans olarak istihdam ortamları yaratabilme adına önemli işler yapan firmamız, çıtasını daha üst seviyeler de tutabilmek adına casting direktör kadrosunu güçlendirmektedir. 30 seneyi aşkın süredir sektör de yer alan pek çok direktör ile çalışıyor, oyuncularımız için en uygun projeleri seçme hususunda ise herhangi bir sorun yaşamıyoruz. Tercihinizi hemen bizlerden yana tutmak ve dizi oyunculuğuna başvuru yapmak adına bizimle iletişim ortamları kurmaktan geri kalmayın.

İstanbul’un köklü ajansı kapınızda!

İstanbuldaki en iyi ajans olarak her zaman sizleri öne çıkartmayı amaçlıyor, bu sayede ise tanınan bir isim olabileceğiniz ortam zeminlerini oluşturmaktan geri kalmıyoruz. Var olan hizmet algısı ile beraber tanınırlığınızı arttırmak ve aynı zamanda önde gelen projelerde boy gösterebileceğiniz ortamlar yaratmak bakımından buradayız! Kıstasımızı elden bırakmadığımız gibi, bu sayede ise Kanal D, ATV, Star TV, Show TV gibi önemli kanallarda yer alan pek çok diziye ana cast oyuncusu sunduk.

Sizlere de dizilerde yer alma şansları veren ajansımız, dizi oyunculuğuna başvuru konusunda Türkiye’nin en iyi ajansı konumunda gösterilmektedir. Rakiplerine nazaran daha fazla oyuncu sunumunu gerçekleştiren firmamız, buradan elde ettiği başarı ile beraber kıstasını daha üst seviyeler de tutabilmeye yönelik bir çalışma algısı başlatmıştır. Siz de İstanbuldaki en iyi ajansa hemen başvurularınızı yapabilir, doğrudan kadromuza dahil olma fırsatlarına da erişebilirsiniz. Artık ajansımız bünyesinde yer alan bir oyuncu olabilmek oldukça kolay!

You may also like...