Kadıköy’de oyunculuk ajansları!

Kadıköy’de oyunculuk ajansları!

Kadıköy ajans olarak artık sizlere merkezi konumda yer alan ofisimizden hizmetler sunuyoruz! Ajansımız ile çalışmak isteyen oyuncu ve model adaylarının birçoğu bizleri ziyaret etmekte ve başvuruları direkt olarak gerçekleştirmektedir. Bu alanda istihdam sağlanması ve kaliteli bir oyuncu olarak bünyemizde yer alabileceğiniz ortamların yaratılması bakımından çalıştığımız gibi, bir tıkla sizlerin başvuru süreçlerini de onaylamaktayız.

Hemen siz de oyunculuk formunu ajansımızdan temin edebilir, daha sonrasında ise bir başvuru ortamı yaratabilirsiniz. Sizlere çeşitli meslek gruplarında kalıcılık sunabilme konusunda çeşitli çalışma zeminleri yaratan firmamız, bu alanda sağlanan hizmetlerle beraber daha ileri gitmenize de yardımcı olmaktadır. Bir tıkla kayıt olanaklarından faydalanabilmeniz ve aynı zamanda Kadıköy ajans sıfatında yer alan bir oyuncu görevini elde edebilmeniz bakımından buradayız! Hemen ajansımıza başvuruları iletip, doğrudan kadrolu bir oyuncu olarak yer alma şanslarına ulaşın! Böylelikle çeşitli TV kanallarında sizler de “oyuncu” olarak görev alabileceksiniz.

Oyuncu olmak için eğitime ihtiyaç yok!

Sektörde bilindiği gibi birçok oyuncu eğitimsiz olarak kamera karşısına geçmekte ve tecrübeleri sette edinmektedir. Bu nedenle oyunculuk formunu dolduran ve tarafımıza ileten, kamera yüzü olan tüm adaylara istihdam yaratabilme konusunda kendimizi geliştiriyoruz. Bu kapsamda bir tercih ortamı yaratmak ve aynı zamanda Türkiye’nin en iyi ajansında çalışabilmek açısından günlük onlarca farklı oyuncunun başvurularını değerlendirmekteyiz.

Sizler de Kadıköy ajans ofisimize gelebilir, doğrudan bizlerle görüşebilir ve başvuru süreçlerinizi tamamlayabilirsiniz. 81 ilden gelen tüm misafirlere kapılarımızı sonuna kadar açıyor, sektör de kalıcı olarak yer edinebilecekleri bir ortam hazırlamaktan da hiçbir şekilde geri kalmıyoruz. Yapılan bu çalışmalar ile beraber artık öne çıkmak ve her geçen gün daha fazla kişi tarafından taktir edilmek oldukça kolay! Bir tıkla başvurunuzu yapabilir, sizler de oyunculuk formu üzerinden ajansımıza dahil olabilme şanslarına erişebilirsiniz. Türkiye’de ki yapım şirketleri yeni yüzlere ihtiyaç duyuyor.

You may also like...