Bursa’da model olmak isteyen adaylara müjde!

Bursa’da model olmak isteyen adaylara müjde!

Bursa ajans başvurularını tarafımıza ulaştıran tüm Bursalılar için bu sektör de yer alma ve kendilerini ispat etme olanakları sunan firmamız, her geçen gün kıstasını daha ileri evrelere çekmektedir. Bu sayede popülerlik kazanmış ve her yıl yarışmalara aday sokan ajansımızın bir parçası olabilirsiniz. Aynı zamanda ise tanınan markalarda modellik yapmak ve Türkiye’de pek çok firmanın billboardlarında yer almak istiyorsanız, casting ajansımıza ücretsiz kayıt dönemi başlatıldı!

Modellik ajansları Bursa kategorisinde her yıl bir yıldız kazandıran ve sektör de tanınan bir isim olmalarına yardımcı olan firmamız, bu tip bir çalışma algısı ile beraber kıstasını daha üst alanlara taşımayı hedeflemektedir. Bizler de sektöre öncülük etmek ve aynı zamanda Türkiye’nin en donanımlı ajansı konumunda yer alabilmek adına çalışıyor, Bursa ajans başvuru üzerinden bizi tercih eden tüm adayların başvuru süreçlerini incelemekten geri kalmıyoruz.

Ajansımıza bir tıkla başvurunuzu yapın!

Modellik ajansları Bursa’ya bir tıkla başvuruları gerçekleştirmek ve kadromuzda yer alan bir yıldız konumuna ulaşmak adına hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Her yıl birçok yeni adaya şans tanıyan ve Best Model & Miss Model gibi öne çıkan yarışmalar için modelleri sunan firmamız, Berk Atan ve Berk Oktay gibi yarışmalarda birincilik elde etmiş olan isimleri kendi bünyesinden çıkartmıştır!

Bu alanda modellik yapmanız için önünüzde herhangi bir engel kalmayacak, siz de Bursa ajans başvuru bölümünden kadromuza dahil olabilmenin keyfini süreceksiniz. Sadece Bursa bölgesinde değil, aynı zamanda tüm Türkiye genelinde yer alacak projelere model sunumları yapabilmeyi amaçlayan firmamız, yurtdışı fotoğraf ve katalog çekimleri için de kadrosundan önemli isimleri öne çıkartma şansları sağlamaktadır. Bu tip bir çalışma ile beraber siz de modellik ajansları Bursa alanında bizleri tercih etme fırsatlarına sahip olun. Her geçen gün lokasyonumuzu arttırıyor, 81 ile hizmet veren bir ajans konumunda yer alıyoruz.

You may also like...