Masum Değiliz Dizisi Oyuncu Alımları

Masum Değiliz Dizisi Oyuncu Alımları

Türk dizilerinin vazgeçilmez kanalı olan ATV dizilerinden olan Masum Değiliz Dizisi oyuncu alımları devam etmektedir. Dizi için hem oyuncu hem de yardımcı oyuncu ihtiyacı bulunmaktadır. Bu nedenden ötürü oyuncu adaylarının tecrübelerinin olup olmadığını önemsemeksizin tüm başvurular itina ile incelenecektir.

Masum Değiliz Dizisi dizisinin yapımından sorumlu olan şirket Koliba Film’dir. Masum Değiliz Dizisinin başrollerinde oldukça yakından tanınan oyuncular olan Damla Sönmez, Uraz Kaygılaroğlu, Sercan Badur ve Ushan Çakır yer almaktadır. Dizinin yönetmenliğini ise bu işteki başarını kanıtlamış olan Levent Türkan yapmaktadır. Oyuncu alımlarına halen devam eden Masum Değiliz Dizisinde olumlu bir şekilde yanıt alan oyuncular sayılan başarılı isimlerle aynı projede yer almak imkânını yakalayacaklardır. Ayrıca özellikle mesleklerinin başında olan oyuncular için ATV ekranlarında yer alan Masum Değiliz Dizisinde oyunculuk yapmak büyük bir fırsat olarak tanımlanmaktadır. Çünkü gerek ücretlerin ödenmesinde gerekse ajans oyunculuk tecrübesinin kazanılmasında ATV dizileri en iyi seçeneklerin başında yer almaktadır.

Masum Değiliz Dizisi İçeriği

Masum Değiliz Dizisi konu olarak komedi dizilerinin aksine bir gizem içermektedir. Dizinin bu kadar ilgi çekici olmasını sağlayan unsurlardan biri de şüphesiz olarak içerdiği büyük gizemdir. Volkan, Emir ve Mert lise dönemlerinden beri aralarındaki bağı hiç koparmamış üç arkadaştır. Üç yakın arkadaşın hayatlarının tamamen değişmesi ise Mert’in nişanında gerçekleşecektir. Mert’in nişanlandığı gün üç arkadaş da Mert’in nişanlısının erkek kardeşi de büyük bir sırrı paylaşmak zorunda kalacaklardır. Ancak bu sırrı saklamak ve yaşanan olayların üzerini kapatmaya çalışmak üçlü için oldukça zor olacaktır.

Masum Değiliz Dizisi içerik bakımından da çekim yöntemleri bakımından da kalitesini ortaya koymaktadır. Masum Değiliz Dizisi oyunculuk başvurusu yapan oyuncu adaylarının bu projenin ileride yayınlanacak olan bölümlerinde yer alma şansları bulunmaktadır. Siz de oyunculuk yeteneğinizde güveniyorsanız ve bu işte başarılı olacağınıza inanıyorsanız Masum Değiliz Dizisinin gizemi içerisinde kendinize bir yer edinebilirsiniz. Oyuncu ajans adaylarının ekran önüne gelebilmeleri için sadece online olarak başvuru formunu doldurmak, forma bir fotoğraf eklemek ve formlarını sisteme göndermeleri gerekmektedir.

You may also like...