Her yaştan model arayışımız sürüyor!

Her yaştan model arayışımız sürüyor!

Erkek model ajans başvuru konusunda bu yıl onlarca farklı yeni yüze şans tanımış olan ajansımız, yeni başlatılacak olan projeler için daha fazla yeni yüz arıyor! Bu noktada ise ajansımızın kadrolu oyuncusu olmanız ve aynı zamanda kendinizi ispatlamanız bakımından çalıştığımız gibi, kıstasımızı hep daha üst seviyelere çekebilme konusunda da çalışmalar sarf etmekteyiz. Alanında önemli bir yere gelen ajansımız, her geçen gün yeni oyuncu ve model adaylarına şans tanımayı ihmal etmemektedir.

Yapılan bu muhteşem çalışmalar sayesinde artık sektör de kendinizi ispatlamanız ve öne çıkan bir oyuncu adayı konumuna ulaşabilmeniz bakımından buradayız! Tercihlerinizi bizlerden yana kullanın, siz de önemli projelerde boy gösterme şanslarına erişin. Her geçen gün kıstasını yükselten firmamız, aynı zamanda kadın model ajans başvuru üzerinden de başvuru taleplerinin tamamını incelemeye devam etmektedir. Model olarak defilelerde, markaların yüzü olarak, katalog çekimlerinde yer alabileceğiniz bir zemin hazırlamak adına buradayız! Bir tıkla siz de erkek model ajans başvuru konusunda bizlere ulaşabilirsiniz.

Sektörün yeni yüzlere ihtiyacı var!

Kadın model ajans başvuru konusunda birçok kişiye istihdam sunan ajansımız, yeni yüz arayışlarını sürdüren firmalara Türkiye’nin her bölgesinden yetenek sunumu yapmaya devam etmektedir. Bu çalışma algısıyla beraber öne çıkan bir aday konumuna ulaşmak ve aynı zamanda kendinizi ispatlamak fazlası ile söz konusu! Doğrudan tercihlerinizi bize yönlendirebileceğiniz gibi, değer gören projelerde de ispatlayabileceğiniz bir ortam hazırlamaktan geri kalmadık.

Hemen mail adresimize başvuru formları ile beraber bir ulaşım sağlayın, siz de kadromuzda yer alan bir oyuncu konumuna ulaşabilmenin keyfini sürün. Daima yenilere şans tanımak için çalışan ve bu yaptığı çalışmalar ile marka olan erkek model ajans başvuru departmanlarımız, bu sayede ise sizlere tip ve fizik bakımından tamamen uyum sağlayan projelerde yer alabilme olanakları sergilemektedir. Bu sayede ise en çok hit kazanmış ve alanında önemli bir yere ulaşmış olan ajansımızın bir parçası olma noktasında da üstün bir hizmet skalası sunmaktan geri kalmıyoruz.

You may also like...