Reklam şirketimiz uluslararası reklamlara oyuncu kazandırıyor!

Reklam şirketimiz uluslararası reklamlara oyuncu kazandırıyor!

Reklam sirketleri konusunda popüler olan ve her yıl birçok reklam filmine oyuncu sunumları yapan firmamız, çıtasını daha ileri aşamalara çekebilmek için burada! Sizleri önde gelen projelere sunmak ve aynı zamanda uluslararası olarak tüm Dünya genelinde yayınlanacak reklam filmlerine sunabilmek adına çalışan firmamız, bu sayede var olan hizmetlerin tamamını ışık hızında tarafınıza sunmayı da ihmal etmemektedir.

Sektörde önemli bir yere sahip olan cast ajansımız, sizlerle başvuru iletişimini sağladıktan sonra, cast ajans adresini tarafınıza ulaştırmakta ve en yakın firmamıza doğrudan başvuru yapabilmenizi kolaylaştırmaktadır. Siz de böylelikle hem projelerde deneme çekimi verebilecek, hem de oyunculuk tecrübenizi daha üst evrelere taşıma avantajlarına da doğrudan ulaşabileceksiniz. Günümüzde önemli bir yere sahip olan ajansımız, reklam sirketleri kapsamında pek çok oyuncuya projelerde yer alma olanakları tanımaktadır.

10 farklı şubemiz mevcut!

Cast ajans adresi isteyen oyuncuların bulundukları muhite göre, 10 farklı ilde yer alan şubelerimize yönlendirmeler yapmaktayız. Böylelikle tanınan bir oyuncu konumuna ulaşmak ve aynı zamanda projelerde oyuncu sıfatında yer alabilme fırsatları doğrudan tarafınıza ulaştırılmaktadır. Türkiye’de popülerlik kazanmış olan cast ajansımız, siz değerli oyuncu adaylarına öne çıkma şanslarını doğrudan sunabiliyor! Hemen siz de dizi, film ve reklam projelerinde yer alma fırsatlarına ulaşabilmek adına tercihinizi bizden yana kullanmayı ihmal etmeyin.

Sektörde önemli isimleri kendi casting kadrosunda barındıran firmamız, reklam sirketleri olarak önemli operatör reklamlarına oyuncu sağlamanın yanı sıra Türkiye’de ki tüm bankaların reklam filmi çekimlerini de üstlenmektedir. Böylelikle cezbedici bir oyunculuk tecrübesi elde etmek ve sektörden para kazanmak fazlası ile söz konusudur. Türkiye’de önemli bir yere ulaşan firmamız, cast ajans adresi üzerinden yeni oyuncu adaylarına şans tanıyabilmek adına burada beklemektedir. Hemen mail adresimize başvurularınızı yapın ve oyunculuğunuzu öne çıkartma fırsatlarına sahip olun.

You may also like...