Ped reklamlarında oynayacak bayan oyuncular arıyoruz!

Ped reklamlarında oynayacak bayan oyuncular arıyoruz!

Bu yıl Molped ve Kotex, kendi reklam filmlerinde yer alacak bayan oyuncuları reklam ajansları oyunculuk başvurusu yapan adaylardan seçecek! Her yıl onlarca farklı reklam filmine oyuncu sunan ve bu alanda başarılı çalışmaları tarafınıza aktaran firmamız, kıstasını daha ileri seviyeler de tutmak ve önemli yıldızları kendi kadrosundan sunabilmek adına emin adımlar atmaya devam etmektedir.

Ped reklamlarının yanı sıra çocuk oyuncu ajanslar başvuru yapan adaylar için de diledikleri projeleri istihdam eden firmamız, her geçen gün iyiye gitmekte ve kadrosunda yer alan isimlerin önünü açmayı da ihmal etmemektedir. Tercihinizi hemen bizlerden yana kullanabilir, bu sayede ise önem arz eden projelerde kendinizi gösterme fırsatlarına ulaşabilirsiniz. Geçmişten, günümüze kadar reklam ajansları oyunculuk başvurusu yapan adaylar için en uygun projeleri seçen firmamız, çalışma standartlarını daha üst alanlara taşıyabilmek adına buradadır!

Ücretsiz oyunculuk başvurusu imkanı!

Çocuk oyuncu ajanslar başvuru olarak bizlerin kadrosuna katılmak isteyen kişilerden herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Daha sonrasında ise proje sunumlarını gerçekleştiren ve sizlere en uygun rolleri sunan ajansımız, var olan bu hizmet anlayışları sayesinde her geçen gün daha fazla oyuncu adayı tarafından ortak tercih olarak gösterilmektedir. Oyunculuk hizmetleri sunan ajansımız, son 10 senedir modellik alanında da önemli isimleri Türkiye’ye kazandırmayı başarmıştır.

Siz de hemen reklam ajansları oyunculuk başvurusu yaparak hem dizilerde, hem de sinema filmlerinde yer alma şansları elde edin. 3 farklı TRT filminin oyuncu kadrosunu üstlenen ajansımız, bu projelere de kendi kadrosundan toplamda 70 oyuncu sunacaktır! Bunlardan birisi olmak, kilit rollerde yer almak ve oyunculuğunuzu ispatlayabilmek adına hemen bizlerle kontak kurmayı ihmal etmeyin. Türkiye’nin en iyi ajansı olarak sizlere çocuk oyuncu ajanslar başvuru kısmından kadromuza dahil olabilme şansları sunmayı ihmal etmemekteyiz. Bir tıkla başvuru yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

You may also like...