Gaziantep dizileri için oyuncu alımı sürüyor!

Gaziantep dizileri için oyuncu alımı sürüyor!

Dizi filmde oynamak istiyorum diyen Gaziantep halkı için uzunca dönemdir çalışmalar yapan ve onlar için en uygun projeleri bulan ajansımız, geçen dönem Karagül isimli Fox TV projesine 30’a yakın oyuncu sundu! Bu projede yer alan pek çok isim, şu sıralar Türkiye’nin önde gelen pek çok dizisinde boy gösterme şansları elde etmiştir. Her geçen gün çıtamızı daha üst seviyelere çekmek ve kadromuzdan bilindik isimler çıkartmak için çalıştığımız gibi, bu alanın önde gelen firması konumunda görülmekteyiz.

Alternatif olarak oyunculuk hizmetlerinin yanı sıra yüz reklam ajansları olarak da çalışan firmamız, böylelikle her bir alan için çeşitli istihdamları yaratabilmek adına buradadır! Şampuan reklamları, marka reklamları, giyim reklamları, yaz reklamları gibi birçok reklam filminde ve katalog çekimlerinde yer alabileceğiniz firmamıza hemen üyeliklerinizi tamamlayın, kadromuzda yer alan bir isim olabilmenin keyfini sürün. Bu alanda yapılan çalışmalarda hız kesmeyen firmamız, dizi filmde oynamak istiyorum diyen adayların tamamına proje sunumlarını gerçekleştirmektedir.

Star TV’de yayınlanacak 2 dizi Gaziantep’te çekilecek!

Star TV, bu sezon yayınlanacak 2 farklı dizisini Gaziantep’te çekme kararı aldı! Siz de hemen dizi filmde oynamak istiyorum başvurularını tarafımıza iletebilir, bu sayede kaliteli projelerin tamamında kendinizi ispatlama olanaklarına sahip olabilirsiniz. Yaptığımız çalışmalar ile her geçen gün daha fazla ileriye gitmekte ve önde gelen projelerin tamamına ise bir istihdam ortamı yaratmayı ihmal etmemekteyiz.

Bu sayede ise yüz reklam ajansları olarak kadromuzda yer alan oyuncu ve model adayları için uygun iş seçimlerini yapmaktayız. Birçok menajer ve casting direktörünü kendi çatısı altında bulunduran firmamız, sizlere en çok hitap edecek iş kollarını belirlemek ve sunumları buna istinaden yapabilmek adına bir tık kadar uzağınızdadır! Tercihinizi bu noktada bizlere yöneltin, siz de önde gelen projelerde yer alabilme fırsatlarına sahip olun. Oyunculuk yapmak isteyen tüm Gaziantepli yeteneklere şans veriyoruz!

You may also like...