Oyunculuk ajansımıza kaydolmak ister misiniz?

Oyuncu ajansları olarak uzunca süredir sektöre pek çok isim kazandıran kuruluşumuz, bu alanda sunduğu muhteşem ilerlemeler ile beraber alanının lideri olarak görülmektedir! Sizleri sektöre kazandırmak ve bu sektörde kalıcı bir yer edinmenizi sağlamak amacıyla çalışan firmamız, muhteşem adımlar atarak en kaliteli çalışmaları sağlıyor, bu sayede ise pek çok projede doğrudan yer alabileceğiniz ortamlar yaratmayı da ihmal etmiyor.

Sizleri desteklemek ve başta bebek reklam ajanslari olmak üzere çeşitli departmanlar üzerinden hizmet veren ajansımızın bir parçası olabilmeniz için kendimizi geliştirmekteyiz. Türkiye genelinde yeni yeteneklere ihtiyaç duyan ajansımız, sizlere kısa süre içerisinde projede yer alma şansları vermekte, bu sayede marka değerinizi korumaktadır. Artık Oyuncu ajansları olarak tamamen kaliteli bir projede yer alabilmeniz bakımından herhangi bir engel kalmamaktadır! Pek çok kanal ile çalışıyor, sizleri bu kanallara kalıcı bir şekilde yerleştirmeyi amaçlıyoruz!

MovieSet

Oyunculuk eğitimleri veren bir ajans!

Ajansımız aynı zamanda kadrosunda yer alan isimlere proje bazlı eğitimler de sunmaktadır. Bebek reklam ajanslari ve yetişkinler için özel olarak tasarladığımız bölümler, sizleri projeye sunduktan sonra onay almanız dahilinde ise eğitimleri başlatmaktadır. Hocalarımız sayesinde projelere daha detaylı bir şekilde hazırlanabilecek ve kendinizi gösterme şanslarına da doğrudan sahip olabileceksiniz. Her projede sizleri sunmaktan geri kalmadığımız gibi, oyuncu ajansları konusunda da Türkiye’nin en iyisi olarak gösteriliyoruz!

Sunduğumuz muhteşem hizmetler ve bu alanda teknik bilgilerimiz düşünüldüğü zaman artık pek çok projede yer alabilirsiniz. Oyuncu ajansları konusunda 1 numara olan firmamız, sağladığı bu eşsiz hizmetlerin tamamını kendi firması güvencesi altında sunuyor, bu sayede projelerde doğrudan yer alabilmenize de olanaklar tanıyor. Hemen siz de tercihinizi bizlerden yana kullanın, bu sayede bebek reklam ajanslari başta olmak üzere her yaş grubuna hitap eden ajansımızın bir parçası olun! Sizleri destekliyor, çeşitli projelere doğrudan dahil olma şansları veriyoruz.

You may also like...